Opcije prikaza

sub1srp20:00Zlatko PricaZaklada Zlatko & Vesna Prica20:00 Galerija Waldinger, Fakultetska 7, Tvrđa, 31000 OsijekKategorija:izložba

sub1srp20:30100 godina Pricepromocija monografije20:30 Galerija Waldinger, Fakultetska 7, Tvrđa, 31000 OsijekKategorija:izložba

sub1srp21:00Vaiana: Potraga za mitskim otokomfilmska večer21:00 Šetalište uz Secesijski zdenacKategorija:film

sub1srp21:00SOCIETAT DR ALONSO (ES)
ANARCHY
performance21:00 Kulturni centar Eurodoma - dvorište, Eurodom d.o.o., Drinska 123, 31 000 OsijekKategorija:novomedijska kultura

sub1srp23:00Pirati s Kariba: Salazarova osvetafilmska večer23:00 Šetalište uz Secesijski zdenacKategorija:film

ned2srp19:00Igor Loinjak: Monografija Josipa Alebićapromocija19:00 Muzej likovnih umjetnosti, Europska avenija 9, 31000 OsijekKategorija:izložba

ned2srp20:00Naša stvarplesna predstava20:00 Barutana, Biljska cesta, 31000 TvrđavicaKategorija:ples

ned2srp21:00Rajasthan group led by Mr. Suram Nathrajasthani folk performance21:00 Dvorište Rektorata, Trg Svetog Trojstva 3, 31000 OsijekKategorija:ples

ned2srp22:00Ivana Pegan Baće: Mindnessperformance22:00 Kulturni centar Eurodoma, Eurodom d.o.o., Drinska 123, 31 000 OsijekKategorija:novomedijska kultura

pon3srp10:00- 19:00Vilinska prašinakreativne radionice10:00 - 19:00 Dvorište MLU/GISKOKategorija:radionica

pon3srp21:00Ante Tomić & Rajko Grlić: Ustav Republike Hrvatskedrama21:00 Dvorište Rektorata, Trg Svetog Trojstva 3, 31000 OsijekKategorija:kazalište

pon3srp23:00Crveno i crnoulični teatar23:00 Trg Svetoga Trojstva, Trg Svetog Trojstva, 31000 OsijekKategorija:kazalište

uto4srp10:00- 20:00Vilinska prašinakreativne radionice, pričoglumionice10:00 - 20:00 Dvorište MLU/GISKOKategorija:radionica

uto4srp21:00Austrian ballet galabalet21:00 Dvorište Rektorata, Trg Svetog Trojstva 3, 31000 OsijekKategorija:ples

uto4srp22:00Jasna Horvat: Vilijunambijentalna izvedba22:00 Dvorište MLU, Europska avenija 9, 31000 OsijekKategorija:glazba

sri5srp20:00Davor Gobacizložba20:00 Kulturni centar Eurodoma, Eurodom d.o.o., Drinska 123, 31 000 OsijekKategorija:izložba

sri5srp21:00Roman Šušković-Stipanović: MUŠKARCI.HRkomedija21:00 Dvorište Rektorata, Trg Svetog Trojstva 3, 31000 OsijekKategorija:kazalište

sri5srp23:00Human Buldozerkoncert23:00 Eurodom - amfiteatar, Eurodom d.o.o., Drinska 123, 31 000 OsijekKategorija:glazba

čet6srp20:00Dubravko Mataković: Glas stripaizložba20:00 HDLU Osijek / Galerija Kazamat, HDLU Osijek / Galerija Kazamat, Jagićeva 2, 31000 OsijekKategorija:izložba

čet6srp21:00Nina Mitrović: Kako životdrama21:00 Dvorište Rektorata, Trg Svetog Trojstva 3, 31000 OsijekKategorija:kazalište

pet7srp19:00Svečano otkrivanje spomen ploče Vilmi Vukelić19:00 Lorenza Jaegera 6Kategorija:izložba

pet7srp20:00Maroje Mihovilović: Mi djeca Solferinaistinita obiteljska kronika20:00 Lapidarij Muzeja Slavonije, Trg Svetog Trojstva 6, 31000 OsijekKategorija:književnost

pet7srp20:30Duncan Macmillan: Plućadrama20:30 Barutana, Biljska cesta, 31000 TvrđavicaKategorija:kazalište

pet7srp22:30Duncan Macmillan: Plućadrama22:30 Barutana, Biljska cesta, 31000 TvrđavicaKategorija:kazalište

sub8srp20:00Srce veće od rukupo motivima drame Elvisa Bošnjaka20:00 Barutana, Biljska cesta, 31000 TvrđavicaKategorija:kazalište

sub8srp21:30Dubravko Lapaine: Fantazije podzemnih vibracijaglazbeni performance21:30 Dvorište Rektorata, Trg Svetog Trojstva 3, 31000 OsijekKategorija:glazba

ned9srp19:00Bruno Šimleša: U školi životadruženje uz knjigu19:00 Dvorište GISKOKategorija:književnost

ned9srp20:00ROOM No 7plesna predstava20:00 Barutana, Biljska cesta, 31000 TvrđavicaKategorija:ples

ned9srp21:00World Youth Choirkoncert21:00 Dvorište Rektorata, Trg Svetog Trojstva 3, 31000 OsijekKategorija:glazba

pon10srp19:00Siniša Bjedov: Grad, klub i mipromocija knjige19:00 Lapidarij Muzeja Slavonije, Trg Svetog Trojstva 6, 31000 OsijekKategorija:književnost

pon10srp20:00Ljiljana Mihaljević: The Route / Putperformance20:00 Kulturni centar Eurodoma - dvorište, Eurodom d.o.o., Drinska 123, 31 000 OsijekKategorija:novomedijska kultura

pon10srp21:00Roald Dahl: James i divovska breskvajavna generalna proba21:00 Dvorište Rektorata, Trg Svetog Trojstva 3, 31000 OsijekKategorija:kazalište

pon10srp22:00Andrea Knezović: Story of the "I"performance22:00 Kulturni centar Eurodoma, Eurodom d.o.o., Drinska 123, 31 000 OsijekKategorija:novomedijska kultura

uto11srp20:00Rinalda Rusjan i Gong centar „Prema vama“: Gongovi za mir u svijetu20:00 Vodena vrataKategorija:glazba

uto11srp21:00Roald Dahl: James i divovska breskvapremijera OLJK 2017.21:00 Dvorište Rektorata, Trg Svetog Trojstva 3, 31000 OsijekKategorija:kazalište

sri12srp21:00HKUD „Osijek 1862.“ & Ana Rucnerkoncert21:00 Hrvatsko narodno kazalište u OsijekuKategorija:glazba

X